خدمات و پشتیبانی

  • خانه
  • >
  • خدمات و پشتیبانی

کارشناسان ما در شرکت آراد انرژی ایرسا به منظور پوشش دهی کلیه نیازها و انجام «صفر تا صد پروژه ها از مشاوره و طراحی تا اجرا و پشتیبانی» از نقطه شروع گام به گام و در سه مرحله همراه تمامی مشتریان عزیز هستند:

مشاوره تخصصی جهت انتخاب و طراحی اختصاصی

در مرحله نخست شما می توانید به صورت تلفنی و یا از طریق چت آنلاین درخواست مشاوره با کارشناسان آراد انرژی رو ثبت کنید. در این مرحله کارشناسان ما به صورت رایگان پروژه مورد نظر شمار را به صورت کاملا تخصصی بررسی کرده و تمامی   نکات لازم برای انتخاب بهترین گزینه برای تهویه مطبوع  پروژه مدنظر را به شما ارائه خواهند داد. علاوه بر این این امکان نیز وجود دارد که در صورت نیاز دستگاه به صورت اختصاصی و کاملا سفارشی و با ویژگی های مورد نظر شما توسط طراحان متخصص شرکت طراحی و ساخته شود. 

تحویل سریع و به موقع سفارشات و استفاده از قطعات اصلی باکیفیت از برندهای معتبر از تعهدات اساسی شرکت نسبت به مشتریان گرامی می باشد.  

همچنین شرکت آراد انرژی ایرسا، به عنوان تنها شرکت دانش بنیان حوزه تهویه مطبوع ایران، این امکان را برای شما مشتری عزیز فراهم نموده که بتوانید به صورت اقساطی دستگاه مورد نظر را خریداری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با فروش اقساطی محصولات اینجا کلیک کنید.

تهویه مطبوع حرفه ای واحدهای مسکونی با محصولات آراد انرژی
نصب و راه اندازی دستگاه ها

نصب و راه اندازی دستگاه ها

پس از طی مراحل طراحی و ساخت دستگاه، در قدم دوم کلیه اقدامات لازم برای نصب و راه اندازی دستگاه توسط کارشناسان اعزامی شرکت،  به صورت رایگان در محل پروژه شما (در تمامی نقاط کشور) انجام خواهد شد. همچنین کلیه آموزش ها و نکات لازم جهت نگهداری و استفاده بهتر از دستگاه به مسئول مربوطه ارائه می گردد.

خدمات پس از فروش

کلیه محصولات شرکت آراد انرژی ایرسا، دارای دو سال ضمانت پس از فروش و  بیست سال پشتیبانی فنی می باشد. کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته آماده رفع کلیه ایرادات فنی دستگاه ها هستند و در اسرع وقت نسبت به راه اندازی مجدد دستگاه اقدام می نمایند.

کلیه خدمات در زمان گارانتی به صورت رایگان و پس از اتمام دوره گارانتی با پرداخت هزینه قابل انجام خواهد بود. در صورت نیاز به دریافت هر گونه پشتیبانی فنی دستگاه ها میتوانید به صورت ۲۴ ساعته و در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل درخواست خود را ثبت و از خدمات پشتیبانی شرکت بهره مند شوید.

شماره تماس: 

 

تعمیر و نگهداری محصولات آراد انرژی

کیفیت بالای قطعات

تضمین اصالت و کیفیت بالای قطعات

کلیه دستگاه های ساخته شده در شرکت آراد انرژی ایرسا بعد از انجام مشاوره و پس از درخواست مشتریان گرامی و بسته به نوع، وسعت پروژه، شرایط آب و هوایی و اقلیمی و بودجه مدنظر کارفرمایان محترم قابلیت سفارشی سازی دارد و این امکان فراهم است تا طبق نظر مشتریان عزیز از قطعات و تجهیزات برند و معتبر داخلی و خارجی در ساخت دستگاه استفاده شود.
علاوه بر این و در صورت درخواست شما بهترین گزینه ها مطابق با مشخصات پروژه و بودجه موردنظر توسط کارشناسان ماقابل ارائه خواهد بود.

پشتیبانی و خدمات 24 ساعته

خدمات پشتیبانی آراد انرژی

شرکت آراد انرژی ایرسا آمادگی دارد به صورت ۲۴ ساعته و در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل هر گونه پشتیبانی فنی دستگاه های تهویه مطبوع ساخت شرکت را در اسرع وقت انجام دهد. در صورت نیاز به دریافت خدمات می توانید درخواست خود را ثبت و از خدمات پشتیبانی شرکت بهره مند شوید.
شماره تماس:
۰۲۱ ۴۴۰۸۴۸۳۴

صفر تا صد طراحی تا اجرا

صفر تا صد طراحی تا اجرا آراد انرژی ایرسا

شرکت آراد انرژی ایرسا با بهره گیری از کارشناسان مجرب و متخصص آمادگی دارد ضمن بررسی کلیه ابعاد مربوط به پروژه ها بهترین راهکارها را به منظور اجرای سیستم تهویه مطبوع منتاسب با شرایط شما ارائه نماید. علاوه بر ارائه مشاوره تخصصی، طراحی سفارشی کلیه دستگاه های تهویه مطبوع در ابعاد و ظرفیت های متناسب با نیاز مشتریان گرامی از دیگر خدمات شرکت آراد انرژی ایرسا است . ساخت، نصب و راه اندازی و ارائه آموزش های مورد نیاز برای نگهداری و افزایش راندمان دستگاه ها نیز توسط عوامل فنی شرکت در کمترین زمان و با بهترین قطعات انجام می گیرد.

فروش ویژه اقساطی

فروش اقساطی ویژه آراد انرژی

شرکت آراد انرژی ایرسا به عنوان اولین شرکت دانش بنیان کشور در حوزه صنعت تهویه مطبوع این امکان را دارد که به موجب قانون حمایت از شرکت های دانش بنیان، محصولات خود را با شرایط اقساطی ویژه به فروش برساند. لذا کلیه مشتریان گرامی می توانند از شرایط ویژه فروش اقساطی به صورت اقساط با ۶ ماه تنفس و بازپرداخت ۲۴ ماهه با سود ۹% برای خرید کلیه محصولات شرکت استفاده نمایند.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۴۴۰۸۴۸۳۴ ۰۲۱ تماس بگیرید.